reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Auto jako životní styl

Auto dnes nepředstavuje pouze dopravní prostředek, který slouží pro přesun z bodu A do bodu B. Auto se pro některé stává životním stylem, ukazatelem finančního zajištění i moci. Jednoduše řečeno je součástí jejich života a zároveň členem jejich rodiny.

Zobrazit více

Kudy dál?

Zakažte už fašistický islám! Hřímá předseda rakouských Svobodných

Zakažte už fašistický islám! Hřímá předseda rakouských Svobodných

Předseda rakouské FPÖ Heinz-Christian Strache v sobotu na mítinku se svými příznivci v Salzburgu prohlásil, že jeho strana bude usilovat o zákaz ,,fašistického islámu" v Rakousku.

Jen ať si každý lže, prohlásila Romancovová z Chovancova úřadu na Frekvenci 1

Jen ať si každý lže, prohlásila Romancovová z Chovancova úřadu na Frekvenci 1

Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Press klubu na Frekvenci 1 současnou šéfku Centra proti terorismu a hybridním hrozbám Evu Romancovovou. Ta znovu a znovu ujišťovala posluchače, že nové centrum nebude blokovat informace na internetu. „Jen ať si každý lže,“ poznamenala se smíchem dáma. Moderátor chtěl také od koordinátorky nového centra slyšet, co ji štve úplně nejvíc.

Tábor smrti Talerhof (3)

Tábor smrti Talerhof (3)

Transporty tisíců „rusofilů“ do věznic v jiných zemích monarchie jsou co do krutosti a podmínek totožné s pochody smrti, nechvalně známé z další světové války. Již po cestě mnozí vězni nepřežili týrání, hlad a žízeň a na určené místo se ani nedostali. Mnozí byli ubiti, mnozí dorazili jako mrzáci – s polámanými končetinami, oslepení, hluší. Mrtví se nepočítali.

Poslední společné poptávky pro ČR a SR

Zadáno Oblast Kategorie Platí do Detail
02.10.2016 Všechny okresy Autodoprava a autopřeprava mezinárodní 01.10.2017
02.10.2016 Všechny okresy Automobily osobní nové - prodej a servis 01.10.2017
06.03.2016 Všechny okresy Autodoprava a autopřeprava vnitrostátní 08.03.2016

reklama
Místo pro Vaši reklamu
Easytranslate24