reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Ke každému banneru v libovolné délce platnosti nyní roční zápis Exclusive se slevou 100%
a navíc další sleva 100% na zveřejnění odborného článku o vaší firmě

Vyhledávání

 

/


* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Auto jako životní styl

Auto dnes nepředstavuje pouze dopravní prostředek, který slouží pro přesun z bodu A do bodu B. Auto se pro některé stává životním stylem, ukazatelem finančního zajištění i moci. Jednoduše řečeno je součástí jejich života a zároveň členem jejich rodiny.

Zobrazit více

Kudy dál?

Nela Lisková: Pane Stropnický, byl jste špatný herec a jste ještě horší politik

Nela Lisková: Pane Stropnický, byl jste špatný herec a jste ještě horší politik

Výroky současného ministra obrany Martina Stropnického jsou snad zlým snem. Proboha, kam ta naše země spěje, když máme za ministry totální lůzry a hlupáky, kteří jen panáčkují za peníze, podle toho, jak jim jejich „chlebodárci“ nařídí.

Proč musely USA skoncovat s příměřím v Sýrii

Proč musely USA skoncovat s příměřím v Sýrii

Existuje několik dobrých důvodů se domnívat, že Američany zorganizovaný letecký útok na základnu syrské armády poblíž Dajr az-Zauru minulý víkend byl úmyslným a vražedným činem americké sabotáže. Jedním z nejpádnějších důvodů je fakt, že Pentagon i CIA věděli, že je třeba něco podniknout k rozbití příměří vyjednaného ministrem zahraničí Spojených států Johnem Kerrym a jeho ruským protějškem Sergejem Lavrovem.

Zacharovová reagovala na obvinění šéfa britské diplomacie ohledně úlohy Ruska v Sýrii

Zacharovová reagovala na obvinění šéfa britské diplomacie ohledně úlohy Ruska v Sýrii

Ministr zahraničních věcí Velké Británie Boris Johnson znovu obvinil Rusko z protahování války v Sýrii a ze zhoršení situace v zemi. Oficiální mluvčí ruského MZV Maria Zacharovová na to na své facebookové stránce odpověděla, že tato obvinění by měla být spíš adresována Londýnu, když jde o válku v Iráku.

Dokážeme to. Jsem s vámi. Historik sepsal k volbám pojednání o nejdebilnějších politických sloganech

Dokážeme to. Jsem s vámi. Historik sepsal k volbám pojednání o nejdebilnějších politických sloganech

HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY Volební kampaň a slogany, jimiž nás oblažují nejrůznější kandidáti, si vybral historik a spisovatel Vlastimil Vondruška pro svůj pravidelný nedělní glosář. Čte-li heslo politiků, že pracují pro nás, vybaví se mu pohled kamer do jednacího sálu parlamentu, kde je většina poslaneckých lavic prázdná. Na tvrzení, že jsou jedněmi z nás, si zase vzpomene vždy, když se důchodcům přidá v rámci valorizace stovka, zatímco politikům se přilepší o tisíce.

Hormony, které ovlivňují chuť k jídlu

Hormony, které ovlivňují chuť k jídlu

Chcete zhubnout, ale pořád se vám to nedaří? Trápí vás neustálé chutě na sladké nebo máte věčně hlad a nikdy si nepřijdete najedení ani po velkém jídle? Na vině mohou být hormony, které vás nutí jíst stále víc, i když už jste plní a vaše tělo další živiny nepotřebuje. O jaké hormony se konkrétně jedná a existuje šance, jak je dostat do rovnováhy? To se dozvíte v tomto článku.

U italských jezer

U italských jezer

Ačkoliv se do Itálie jezdí především k moři, stále oblíbenější jsou i místní jezera, především na severu Itálie, schovaná mezi Alpami. Od severu po jih jich najdeme spousty, v následujícím článku si však povíme něco o třech hlavních – jezeru Como, Maggiore a Garda.

Poslední společné poptávky pro ČR a SR

Zadáno Oblast Kategorie Platí do Detail
06.03.2016 Všechny okresy Autodoprava a autopřeprava vnitrostátní 08.03.2016

reklama
Místo pro Vaši reklamu
Easytranslate24